CARLANY IPL LAZER SAÇ SÖKME EL SETİ İNCELEME (EN İYİ EVDE IPL SAÇ ÇIKARMA EL SETİ?)

Carlany, evde epilasyon IPL ahizesidir. Uygun fiyatlı ve verimli Carlany IPL makinesi, saç köklerini hedeflemek için yoğun Darbe ışığı kullanır. Birkaç tedaviden sonra sonuçlar görülebilir.

Jilet, ağda ve iplik geçirmeden bir hayat yaşadığınızı hayal edin? Bu nasıl bir hayat olurdu?

Vücut kılları konusunda endişelenmeden istediğiniz her şeyi giyebilirsiniz. Her gün bacaklarınızı tıraş etmenize gerek yok çünkü saçlarınız çılgınca uzuyor ve saçlar bir gün içinde tekrar uzuyor. IPL veya Lazer epilasyon tüm bunları sizin için yapabilir. Vücut kıllarınız konusunda titizseniz, o zaman bir noktada, can sıkıcı vücut kıllarıyla kalıcı olarak yapılacak bir salon veya klinikte randevu almayı düşünmüş olmalısınız. Ancak profesyonel lazer tedavisinin büyük fiyat etiketi, bu tüysüz ve kaygısız yaşamın önündeki en büyük engel, değil mi? Artık değil bayanlar. Evde epilasyon tedavileri, sağladıkları uygun fiyat, kalıcı tüy alma ve kullanım kolaylığı gibi sunduğu birçok fayda nedeniyle yaygın olarak popüler hale geliyor. Pazar, farklı IPL Lazer epilasyon makineleri ile bombalanıyor ve en iyisini seçmek zor bir iş. Bu Carlany epilasyon incelemelerinde, birçok kişi tarafından önerilen bu popüler IPL epilasyon makinesi hakkında her şeyi tartışacağız. Öyleyse devam edelim.

Carlany Tüy Alma Makinesi nedir?

Carlany IPL ahize, evde bir lazer temizleme sistemidir. 12 hafta IPL tedavisi yaptırarak istenmeyen ve batık vücut tüylerinden kalıcı olarak kolayca kurtulabilirsiniz. Bu makine, tüylerden kurtulmak için IPL teknolojisini kullanır. Jilet ve ağdadan farklı olarak, Carlany epilasyon tam anlamıyla ağrısızdır, sadece burada ve orada bir tutam ve bundan daha fazlası değil. Carlany epilasyon ürünleri ile ilgili en güzel şey, tüm vücut bakımının sadece 8 dakika sürmesi ve yüzünüzde bile herhangi bir yerde kullanabilmenizdir. İster Brezilya, bacak, koltuk altı veya kol olsun, Carlany sorunsuz bir şekilde çalışır ve size evinizin rahatlığında pürüzsüz ve tüysüz bir yaşam sağlar. En iyi sonuçlar için tedaviyi haftalık olarak düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Gerçek sonuçları görmek için 12 haftalık tedavinin tamamını almanız önerilir. Carlany kullanan birçok kişi 3-4 hafta içinde sonuçları görmeye başladı. Resmi Carlany web sitesine göre, tam tedaviyi tamamladığınızda vücut kıllarında büyük bir azalma göreceksiniz. Bu cihaz 999.999 flaşla gelir ve talimatlara göre kullanırsanız 20+ uzun yıl dayanır. Carlany, tutması ve kullanması kolay, güzel tasarlanmış, şık bir makinedir. Oldukça güvenlidir ve talimatları izlerseniz cildi yakmaz.

IPL ve Lazer arasındaki fark nedir?

Burada bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum: Carlany epilasyon lazer epilasyon değil, IPL teknolojisini kullanıyor. Çoğu zaman ikisinin de kafası karışır. Her iki yöntem arasındaki farkı anlamak önemlidir. IPL, Yoğun Atımlı Işık anlamına gelir. Hem lazerler hem de IPL farklı ışık türleridir. IPL, geniş bantlı bir darbe ışığıdır ve saç folikülü ile birlikte çevredeki cildi hedef alır. Lazer ışığı ise sadece kıl folikülüne odaklanan monokromatik ışıktır ve folikül kalıcı olarak hasar gördüğünden sonuçlar çok daha hızlıdır. Her iki ışık türü de saç köküne zarar vermek için kendi tarzında çalışır. IPL birkaç cilt tonuyla sınırlıdır ve daha koyu cilt tonunda veya sarı saçta işe yaramaz. Lazer tedavisi her cilt tipindeki her tür tüyden kurtulabilir.

Carlany Epilasyonun Özellikleri

 1. Süper uzun kullanım ömrü 999-999 çekim
 2. Saç büyümesini durdurmak için IPL teknolojisini kullanır
 3. Ağrısız ve Buz soğutmalı epilasyon
 4. 3-4 hafta sonra saç uzamasında gözle görülür azalma
 5. 6 enerji seviyesi, Yüksek etkili enerji 8-18J
 6. Hızlı yanıp sönen 0,5 sn / çekim, Kaydırma ve Damga işlemi, yüz dahil tüm vücut kısımlarında çalışır

 

Bu makine nasıl kullanılır?

Maksimum sonuç almak için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin.

 1. Öncelikle saçınızı tıraş edin ve cilde herhangi bir ürün sürmeyin.
 2. Cihazı açın
 3. Carlany, 6 enerji seviyesiyle birlikte gelir. Saç tipine bağlı olarak, istediğiniz enerji seviyesini seçin.
 4. Ön taraftaki büyük düğmeyi aşağı bastırın ve cilde yaslayın
 5. Tedavi alanınız boyunca ilerleyin. Nabız ışığını bekleyin ve tüm tedavi alanı tamamlanıncaya kadar bir sonraki yamaya geçin.
 6. 12 haftaya kadar her hafta tekrarlayın.

Artıları:

 • Güzel ve çekici tasarım
 • Büyük, yüksek teknoloji ürünü dokunmatik ekran, kullanımı kolay
 • Klinik lazer tedavilerine kıyasla ekonomik
 • Değiştirilebilir manyetik lamba, yaşlanma karşıtı ve cilt gençleştirme özellikleri

EKSİLERİ:

 • Daha koyu ten tonları için uygun değil
 • Sarı saçlar için uygun değil

Sarmak

Gördüğünüz gibi, Carlany epilasyon el cihazı harika sonuçları olan umut verici bir makine gibi görünüyor. Kim salona gitmeden ya da çok pahalı lazer tedavileri almadan tüysüz bir vücut istemez ki? Yani bir Carlany tüy alma makinesine yatırım yapmak tamamen size bağlı. İnternette karışık incelemeler bulduk. Bu ürünü satın almadan önce araştırmanızı yapmalısınız.

Bu makineyi zaten kullanıyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlarda görüşlerinizi bize bildirin.